Kom werken
in de wereld van DHL

Een vraag over werken bij DHL?

Check onze collega’s voor meer informatie. Wil je meer weten over de functie Bezorger, mail ons dan alsjeblieft via de depothouder bezorgers@dhl.com. De recruitment collega’s kunnen je hierbij niet helpen.

Solliciteren kan alleen via de vacatures. Is er op dit moment geen geschikte vacature voor jou? Maak dan een Job-alert aan, zo weet je direct wanneer er passende vacature beschikbaar is.

Onder alle vacatures staan de directe contactpersonen voor die vacature. Dat is je kortste weg.

Depothouder

Contactpersoon Bezorgvacatures

Heb je een vraag over de functie van bezorger?

bezorgers@dhl.com

Subcontracting

Contactpersoon Subcontracting

Wil je je aanmelden of heb je een vraag over subcontracting?

Subcontracting@dhl.com

Niels van Laar

Recruitment Officer

Niels.van.Laar@dhl.com

06-83057550

Marijke Smitstra

Recruiter

Marijke.Smitstra@dhl.com

06-12041958

Mardjan Mohammadi

Campus Recruiter

Mardjan.mohammadi@dhl.com

06-83071679

Susan de Graaff

Recruiter

Susan.de.Graaff@dhl.com

06-51108197

Tetske Melcher De Leeuw

Recruitment Business Partner

Tetske.melcherdeleeuw@dhl.com

06-15020637

Susan Vonk

Recruiter

Susan.Vonk@dhl.com

06-26092180

Jesper Matser

Recruiter

Jesper.Matser@dhl.com

06-13778992

Florentine Coenen-Viersen

Recruitment Business Partner

Florentine.coenenviersen@dhl.com

06-13836479

Stephanie Cremers

Recruiter

Stephanie.Cremers@dhl.com

06-12868263

Sanne Vermeij

Recruiter

Sanne.Vermeij@dhl.com 

06-30164635