Kom werken
in de wereld van DHL

Een vraag over werken bij DHL?

Check onze collega’s voor meer informatie. Wil je meer weten over de functie Bezorger, mail ons dan alsjeblieft via de depothouder bezorgers@dhl.com. De recruitment collega’s kunnen je hierbij niet helpen.

Solliciteren kan alleen via de vacatures. Is er op dit moment geen geschikte vacature voor jou? Maak dan een Job-alert aan, zo weet je direct wanneer er passende vacature beschikbaar is.

Onder alle vacatures staan de directe contactpersonen voor die vacature. Dat is je kortste weg.

Depothouder bij DHL

Depothouder

Contactpersoon Bezorgvacatures

Heb je een vraag over de functie van bezorger?

bezorgers@dhl.com

Florentine Coenen-Viersen

Recruitment Business Partner

Florentine.coenenviersen@dhl.com

06-13836479

Jesper Matser

Recruitment Officer

Jesper.Matser@dhl.com

06-13778992

Marijke Smitstra

Recruiter

Marijke.Smitstra@dhl.com

06-12041958

Martijn Sitsen

Recruiter

Martijn.Sitsen@dhl.com

06-51765696

DHL Recruitment

Sebastiaan Schoemaker

Recruitment Business Partner

Sebastiaan.schoemaker@dhl.com

06-10886640

Melanie van Beeck

Recruitment Business Partner

Melanie.van_Beeck@dhl.com

06-30065184

Tetske Melcher De Leeuw

Recruitment Business Partner

Tetske.melcherdeleeuw@dhl.com

06-15020637

DHL Recruitment

Corina den Besten

Recruiter

Corina.denBesten@dhl.com

06-40498994

Stephanie Cremers

Recruiter

Stephanie.Cremers@dhl.com

06-12868263

Facebook Twitter Linkedin Email Pinterest